برجسته سازی گونه
دکتر بهزاد فرخی جراح زیبایی

دکتر بهزاد فرخی از بهترین جراحان زیبایی ایران در سال 1364 از دبیرستان تیزهوشان علامه حلی فارغ التحصیل شد و در همان سال در دانشگاه علوم پزشکی تهران رشته پزشکی عمومی را شروع کرد و در سال 1374 رشته جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع و در سال 1378 دوره را با برد تخصصی به پایان رسانید . در سال 1384 دوره جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع و در سال 1387 دوره را به پایان رسانید . در همان سال دوره کوتاهی را در بیمارستان Sick Kid در شهر تورنتو در کانادا در رشته جراحی فک و صورت به پایان رسانید و از راهنمایی های اساتید بزرگ این رشته مثل دکتر Fisher, Zuker بهره مند گردید.

برجسته سازی گونه

برجسته سازی گونه و بزرگ کردن گونه ها

یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی، برجسته سازی گونه هاست که تاثیر زیادی در جوان سازی و زیبایی افراد دارد.

برجسته سازی گونه

به طور کلی سه روش جراحی برای برجسته سازی گونه ها وجود دارد:

  در روش اول چربی نقاط مختلف بدن برداشته و پس از شستشو، چربی بوسیله عمل سانتریفوژ پالایش می گردد به این صورت که خون را از سلولهای چربی جدا کرده و سلولهای چربی خالص را بوسیله سوزن های باریک به محل گونه ها تزریق می کنیم. در این روش می توان چربی را به هر قسمتی که مایل باشیم تزریق کنیم، مثلا ً بر روی قوس گونه ها که در امتداد استخوان گونه ها قرار دارد وهمچنین می توان در صورت نیاز چربی را در نقاط گود زیر چشم ها نیز تزریق کرد.

در روش دوم میتوان از ژل ها یا فیلرها جهت برجسته سازی گونه ها استفاده کرد و بهتر است از ژل های هیالورونیک اسید استفاده شود.در این روش بهتر است از ژل های دائمی استفاده نکرد چون عوارض ایگونه ژل ها بیشتر است . در روش سوم می توان ازطریق روش های داخل دهانی پروتز را داخل گونه ها کار گذاشت که در این روش احتیاج به ثابت کردن  پروتز  روی استخوان گونه نیست و فقط کافی است به مدت چند روز پروتز را از روی پوست به کمک چند بخیه ثابت نگه داشت.

پروتزهای جدید که روکش ماده  PTFE  دارند نسبت به پروتز های قبلی (silicon) چسبندگی بیشتری دارند و احتمال جابجایی درآنها بسیار کمتر است.

بخشی از افتخارات دکتر بهزاد فرخی

نظرات زیباجویان

golden-flower

تازه ترین مقالات

راه های ارتباطی

راه‌های ارتباطی

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۳، واحد ۱۰۲
۰۲۱۸۸۶۷۵۹۶۶
شماره موبایل
۰۹۳۶۱۲۴۱۷۴۶
واتساپ
۰۹۲۲۱۲۴۱۷۱۲
روزهای زوج
شبکه‌های اجتماعی

فرم تماس با ما

در حافظه موقت کپی شد